KPSE02E16-23PW
Prezentarea produsului
Număr parc: KPSE02E16-23PW
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 23POS GOLD CRIMP
Foi de date: KPSE02E16-23PW.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KPSE02E16-23PW
Număr parc KPSE02E16-23PW Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 23POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4261 pcs Fișa cu date KPSE02E16-23PW.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 16-23 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPSE
ambalare Bulk Alte nume KPSE02E1623PW
Orientare W Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 23 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 23 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 7.5A, 13A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Male Pins
Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KPSE02E16-23S
KPSE02E16-23S
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT FMALE 23POS GOLD CRIMP
In stoc: 6774 pcs
Descarca: KPSE02E16-23S.pdf
RFQ
KPSE02E16-23P
KPSE02E16-23P
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT MALE 23POS GOLD CRIMP