KPSE02A20-41PW
Prezentarea produsului
Număr parc: KPSE02A20-41PW
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Foi de date: KPSE02A20-41PW.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 927 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 927 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPSE02A20-41PW
Număr parc KPSE02A20-41PW Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 927 pcs Fișa cu date KPSE02A20-41PW.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 20-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPSE
ambalare Bulk Alte nume IKPSE02A20-41PW
KPSE02A2041PW
Orientare W Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 41 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)