KPSE02A16-26PW
Prezentarea produsului
Număr parc: KPSE02A16-26PW
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Foi de date: KPSE02A16-26PW.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KPSE02A16-26PW
Număr parc KPSE02A16-26PW Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1378 pcs Fișa cu date KPSE02A16-26PW.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 16-26 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPSE
ambalare Bulk Alte nume IKPSE02A16-26PW
KPSE02A1626PW
Orientare W Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 26 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)