KPSE01J14-19SW
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPSE01J14-19SW
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Foi de date: KPSE01J14-19SW.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 667 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 667 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPSE01J14-19SW
Număr parc KPSE01J14-19SW Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 667 pcs Fișa cu date KPSE01J14-19SW.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 14-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPSE
ambalare Bulk Alte nume IKPSE01J14-19SW
KPSE01J1419SW
Orientare W Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 19 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Backshell, Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)