KPSE00F22-55SX
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPSE00F22-55SX
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Foi de date: KPSE00F22-55SX.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 884 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 884 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPSE00F22-55SX
Număr parc KPSE00F22-55SX Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 884 pcs Fișa cu date KPSE00F22-55SX.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPSE
ambalare Bulk Alte nume IKPSE00F22-55SX
KPSE00F2255SX
Orientare X Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 55 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)