KJL6T17N55PA
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJL6T17N55PA
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Foi de date: KJL6T17N55PA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KJL6T17N55PA
Număr parc KJL6T17N55PA Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4951 pcs Fișa cu date KJL6T17N55PA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serie KJL
ambalare Bulk Alte nume IKJL6T17N55PA
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 55 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold