KJL3T19N32SN
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJL3T19N32SN
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Foi de date: KJL3T19N32SN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KJL3T19N32SN
Număr parc KJL3T19N32SN Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4865 pcs Fișa cu date KJL3T19N32SN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serie KJL
ambalare Bulk Alte nume 111104-0184
IKJL3T19N32SN
IKJL3T19N32SN-ND
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 32 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold