KJL3F23B53SN
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJL3F23B53SN
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP
Foi de date: KJL3F23B53SN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KJL3F23B53SN
Număr parc KJL3F23B53SN Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6987 pcs Fișa cu date KJL3F23B53SN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 23-53 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KJL
ambalare Bulk Alte nume IKJL3F23B53SN
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 53 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold