KJB7T23W55PEL
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB7T23W55PEL
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KJB7T23W55PEL
Număr parc KJB7T23W55PEL Producător Cannon
Descriere CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3711 pcs Fișa cu date
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 23-55
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Electroless Nickel
Serie KJB ambalare Bulk
Orientare E Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 55 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut
Introduceți materialul Plastic Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Olive Drab
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Cuplarea materialului piuliței, placare -