KJB7T23W55PA
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB7T23W55PA
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KJB7T23W55PA
Număr parc KJB7T23W55PA Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6283 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KJB
ambalare Bulk Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 55
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent -