KJB7T23W53SE
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB7T23W53SE
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KJB7T23W53SE
Număr parc KJB7T23W53SE Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4835 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KJB
ambalare Bulk Orientare E
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 53
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent -