KJB7T23W53PD
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB7T23W53PD
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 907 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 907 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KJB7T23W53PD
Număr parc KJB7T23W53PD Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 907 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KJB
ambalare Bulk Orientare D
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 53
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent -