KJB7T23W21HC
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB7T23W21HC
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
Foi de date: KJB7T23W21HC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KJB7T23W21HC
Număr parc KJB7T23W21HC Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2831 pcs Fișa cu date KJB7T23W21HC.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-38999 Series III, KJB
Starea RoHS Bulk Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 21 Tipul de montare Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
Codul producătorului KJB7T23W21HC Diametru mare furnizat 23-21
Caracteristici - Descriere extinsă 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP Ratingul curent -