KJB7T23F53PC
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB7T23F53PC
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile KJB7T23F53PC
Număr parc KJB7T23F53PC Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4341 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serie KJB
ambalare Bulk Orientare C
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 53
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent -
Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Male Pins Culoare -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KJB7T23F53PDL
KJB7T23F53PDL
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT
In stoc: 6124 pcs
Descarca:
RFQ
KJB7T23F53PB
KJB7T23F53PB
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP
In stoc: 905 pcs
Descarca:
RFQ
KJB7T23F53PCL
KJB7T23F53PCL