KJB7T19W32HC
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB7T19W32HC
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KJB7T19W32HC
Număr parc KJB7T19W32HC Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2822 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KJB
ambalare Bulk Orientare C
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 32
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent -