KJB7T15F19BE
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB7T15F19BE
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile KJB7T15F19BE
Număr parc KJB7T15F19BE Producător Cannon
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6593 pcs Fișa cu date
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 15-19
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serie KJB ambalare Bulk
Orientare E Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 19 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Introduceți materialul Plastic Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Silver
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Cuplarea materialului piuliței, placare -