KJB7T15F18SBL
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB7T15F18SBL
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile KJB7T15F18SBL
Număr parc KJB7T15F18SBL Producător Cannon
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5744 pcs Fișa cu date
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 15-18
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serie KJB ambalare Bulk
Orientare B Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 18 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Introduceți materialul Plastic Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Silver
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Cuplarea materialului piuliței, placare -
Diametrul piuliței de cuplare - Tip de contact Crimp
Dimensiunea contactului 20 Contact Formă Circular
Tip conector Receptacle Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KJB7T15F18SEL
KJB7T15F18SEL
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
In stoc: 4029 pcs
Descarca:
RFQ
KJB7T15F18SDL
KJB7T15F18SDL
Producători: Cannon
In stoc: 5936 pcs
Descarca:
RFQ
KJB7T15F18SB
KJB7T15F18SB
Descriere: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP