KJB7T15F18JA
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB7T15F18JA
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile KJB7T15F18JA
Număr parc KJB7T15F18JA Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4381 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serie KJB
ambalare Bulk Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 18
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent -