KJB6T25W61BB
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB6T25W61BB
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE
  • Mesaj
Specificațiile KJB6T25W61BB
Număr parc KJB6T25W61BB Producător Cannon
Descriere CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3043 pcs Fișa cu date
Tip For Female Sockets ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 25-61
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Electroless Nickel
Serie KJB ambalare Bulk
Orientare B Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 61 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Introduceți materialul Plastic Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Olive Drab
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel
Diametrul piuliței de cuplare 1.875" (47.63mm) Tip de contact Crimp