KJB6T23W55PC
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB6T23W55PC
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
  • Mesaj
Specificațiile KJB6T23W55PC
Număr parc KJB6T23W55PC Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2858 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 23-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KJB
ambalare Bulk Orientare C
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 55
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent -