KJB6T23W55AA
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB6T23W55AA
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
  • Mesaj
Specificațiile KJB6T23W55AA
Număr parc KJB6T23W55AA Producător Cannon
Descriere CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2927 pcs Fișa cu date
Tip For Male Pins ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 23-55
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Electroless Nickel
Serie KJB ambalare Bulk
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 55 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Introduceți materialul Plastic Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Olive Drab
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel
Diametrul piuliței de cuplare 1.750" (44.45mm) Tip de contact Crimp