KJB6T23W21PBL
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB6T23W21PBL
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN HSG PLUG 21POS CABLE PIN
Foi de date: KJB6T23W21PBL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KJB6T23W21PBL
Număr parc KJB6T23W21PBL Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN HSG PLUG 21POS CABLE PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6572 pcs Fișa cu date KJB6T23W21PBL.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 16 folosire Shielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Male Pins
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Serie MIL-DTL-38999 Series III, KJB Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Olive Drab Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 21 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Material Inflamabilitate -
Codul producătorului KJB6T23W21PBL Diametru mare furnizat 23-21
Introduceți materialul Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel include -
Caracteristici Coupling Nut Descriere extinsă 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Descriere CONN HSG PLUG 21POS CABLE PIN Curent - maxim / contact Threaded
Cuplarea materialului piuliței, placare 1.750" (44.45mm) Diametrul piuliței de cuplare Cadmium over Electroless Nickel