KJB6T23W21HC
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB6T23W21HC
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 21POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 682 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 682 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KJB6T23W21HC
Număr parc KJB6T23W21HC Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 21POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 682 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 23-21 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KJB
ambalare Bulk Orientare C
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 21
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 21 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent -