KJB6T23F53PC
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB6T23F53PC
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG 53POS CABLE PIN
Foi de date: KJB6T23F53PC.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 678 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 678 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KJB6T23F53PC
Număr parc KJB6T23F53PC Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN PLUG 53POS CABLE PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 678 pcs Fișa cu date KJB6T23F53PC.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-38999 Series III, KJB
Starea RoHS Bulk Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 53 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Codul producătorului KJB6T23F53PC Diametru mare furnizat 23-53
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 53 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN PLUG 53POS CABLE PIN Ratingul curent -