KJB6T21M41JB
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB6T21M41JB
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KJB6T21M41JB
Număr parc KJB6T21M41JB Producător Cannon
Descriere CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6124 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serie KJB
ambalare Bulk Orientare B
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 41
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent -