KJB6T21F41PEL
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB6T21F41PEL
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Foi de date: KJB6T21F41PEL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KJB6T21F41PEL
Număr parc KJB6T21F41PEL Producător Cannon
Descriere CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6072 pcs Fișa cu date KJB6T21F41PEL.pdf
Tip For Male Pins ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 21-41
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serie KJB ambalare Bulk
Orientare E Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 41 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Introduceți materialul Plastic Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Silver
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Diametrul piuliței de cuplare 1.625" (41.28mm) Tip de contact Crimp