KJB6T21F41JA
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB6T21F41JA
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile KJB6T21F41JA
Număr parc KJB6T21F41JA Producător Cannon
Descriere CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5367 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serie KJB
ambalare Bulk Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 41
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent -