KJB6T19W32SEL
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB6T19W32SEL
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
Foi de date: KJB6T19W32SEL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KJB6T19W32SEL
Număr parc KJB6T19W32SEL Producător Cannon
Descriere CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4891 pcs Fișa cu date KJB6T19W32SEL.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 19-32
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Electroless Nickel
Serie KJB ambalare Bulk
Orientare E Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 32 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Introduceți materialul Plastic Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Olive Drab
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel
Diametrul piuliței de cuplare 1.500" (38.10mm) Tip de contact Crimp