KJB6T19W32PNL
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB6T19W32PNL
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN HSG PLUG 32POS CABLE PIN
Foi de date: KJB6T19W32PNL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KJB6T19W32PNL
Număr parc KJB6T19W32PNL Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN HSG PLUG 32POS CABLE PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1164 pcs Fișa cu date KJB6T19W32PNL.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 20 folosire Shielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Male Pins
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Serie MIL-DTL-38999 Series III, KJB Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Olive Drab Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 32 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Material Inflamabilitate -
Codul producătorului KJB6T19W32PNL Diametru mare furnizat 19-32
Introduceți materialul Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel include -
Caracteristici Coupling Nut Descriere extinsă 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Descriere CONN HSG PLUG 32POS CABLE PIN Curent - maxim / contact Threaded
Cuplarea materialului piuliței, placare 1.500" (38.10mm) Diametrul piuliței de cuplare Cadmium over Electroless Nickel