KJB6T19W32HB
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB6T19W32HB
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 778 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 778 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KJB6T19W32HB
Număr parc KJB6T19W32HB Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 778 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 19-32 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KJB
ambalare Bulk Orientare B
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 32
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent -