KJB6T19M32BN
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB6T19M32BN
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KJB6T19M32BN
Număr parc KJB6T19M32BN Producător Cannon
Descriere CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1281 pcs Fișa cu date
Tip For Female Sockets ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 19-32
Shell Material Thermoplastic Shell Finish Electroless Nickel
Serie KJB ambalare Bulk
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 32 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Introduceți materialul Plastic Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Silver
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Cuplarea materialului piuliței, placare Thermoplastic, Electroless Nickel
Diametrul piuliței de cuplare 1.516" (38.51mm) Tip de contact Crimp