KJB6T19J32SN
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB6T19J32SN
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KJB6T19J32SN
Număr parc KJB6T19J32SN Producător Cannon
Descriere CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1012 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KJB
ambalare Bulk Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 32
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent -