KJB6T19F32JN
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB6T19F32JN
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile KJB6T19F32JN
Număr parc KJB6T19F32JN Producător Cannon
Descriere CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4641 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serie KJB
ambalare Bulk Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 32
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent -