KJB6T17W26SCL
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB6T17W26SCL
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KJB6T17W26SCL
Număr parc KJB6T17W26SCL Producător Cannon
Descriere CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1318 pcs Fișa cu date
Tip For Female Sockets ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 17-26
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Electroless Nickel
Serie KJB ambalare Bulk
Orientare C Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 26 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Introduceți materialul Plastic Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Olive Drab
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel
Diametrul piuliței de cuplare 1.391" (35.33mm) Tip de contact Crimp