KJB6T17W26PCL
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB6T17W26PCL
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KJB6T17W26PCL
Număr parc KJB6T17W26PCL Producător Cannon
Descriere CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1139 pcs Fișa cu date
Tip For Male Pins ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 17-26
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Electroless Nickel
Serie KJB ambalare Bulk
Orientare C Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 26 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Introduceți materialul Plastic Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Olive Drab
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel
Diametrul piuliței de cuplare 1.391" (35.33mm) Tip de contact Crimp
Dimensiunea contactului 20 Contact Formă Circular
Tip conector Plug Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KJB6T17W26PB
KJB6T17W26PB
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
In stoc: 928 pcs
Descarca:
RFQ
KJB6T17W26PC
KJB6T17W26PC
Producători: Cannon