KJB6T17F26PN
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB6T17F26PN
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Foi de date: KJB6T17F26PN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 918 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 918 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KJB6T17F26PN
Număr parc KJB6T17F26PN Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 918 pcs Fișa cu date KJB6T17F26PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serie KJB
ambalare Bulk Alte nume IKJB6T17F26PN
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 26 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold