KJB6T15W19SEL
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB6T15W19SEL
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Foi de date: KJB6T15W19SEL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KJB6T15W19SEL
Număr parc KJB6T15W19SEL Producător Cannon
Descriere CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1215 pcs Fișa cu date KJB6T15W19SEL.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 15-19
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Electroless Nickel
Serie KJB ambalare Bulk
Orientare E Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 19 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Introduceți materialul Plastic Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Olive Drab
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel
Diametrul piuliței de cuplare 1.266" (32.16mm) Tip de contact Crimp