KJB6T15M18PA
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB6T15M18PA
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile KJB6T15M18PA
Număr parc KJB6T15M18PA Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3583 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serie KJB
ambalare Bulk Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 18
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent -
Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KJB6T15M18AA
KJB6T15M18AA
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
In stoc: 6976 pcs
Descarca:
RFQ
KJB6T15M18PAL
KJB6T15M18PAL
Producători: Cannon