KJB6T15J18BN
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB6T15J18BN
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLG HSG FMALE 18POS INLINE
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KJB6T15J18BN
Număr parc KJB6T15J18BN Producător Cannon
Descriere CONN PLG HSG FMALE 18POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6112 pcs Fișa cu date
Tip For Female Sockets ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 15-18
Shell Material Thermoplastic Shell Finish Cadmium over Electroless Nickel
Serie KJB ambalare Bulk
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 18 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Introduceți materialul Plastic Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Olive Drab
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Cuplarea materialului piuliței, placare Thermoplastic, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel
Diametrul piuliței de cuplare 1.280" (32.51mm) Tip de contact Crimp