KJB6T15F19SEL
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB6T15F19SEL
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile KJB6T15F19SEL
Număr parc KJB6T15F19SEL Producător Cannon
Descriere CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3855 pcs Fișa cu date
Tip For Female Sockets ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 15-19
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serie KJB ambalare Bulk
Orientare E Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 19 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Introduceți materialul Plastic Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Silver
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Diametrul piuliței de cuplare 1.266" (32.16mm) Tip de contact Crimp