KJB6T15F19PN
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB6T15F19PN
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Foi de date: KJB6T15F19PN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KJB6T15F19PN
Număr parc KJB6T15F19PN Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3425 pcs Fișa cu date KJB6T15F19PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serie KJB
ambalare Bulk Alte nume IKJB6T15F19PN
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 19 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KJB6T15F19PNL
KJB6T15F19PNL
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE