KJB6T15F18PN
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB6T15F18PN
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Foi de date: KJB6T15F18PN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KJB6T15F18PN
Număr parc KJB6T15F18PN Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5450 pcs Fișa cu date KJB6T15F18PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serie KJB
ambalare Bulk Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 18
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent -