KJB0T25W61AD
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB0T25W61AD
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KJB0T25W61AD
Număr parc KJB0T25W61AD Producător Cannon
Descriere CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6218 pcs Fișa cu date
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 25-61
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Electroless Nickel
Serie KJB ambalare Bulk
Orientare D Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 61 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Introduceți materialul Plastic Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Olive Drab
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Cuplarea materialului piuliței, placare -