KJB0T25F61SDL
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB0T25F61SDL
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile KJB0T25F61SDL
Număr parc KJB0T25F61SDL Producător Cannon
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6481 pcs Fișa cu date
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 25-61
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serie KJB ambalare Bulk
Orientare D Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 61 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Introduceți materialul Plastic Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Silver
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Cuplarea materialului piuliței, placare -