KJB0T25F61JA
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB0T25F61JA
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile KJB0T25F61JA
Număr parc KJB0T25F61JA Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5961 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serie KJB
ambalare Bulk Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 61
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent -