KJB0T23W55SC
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB0T23W55SC
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KJB0T23W55SC
Număr parc KJB0T23W55SC Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3009 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 23-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KJB
ambalare Bulk Orientare C
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 55
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent -