KJB0T23W55AN
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB0T23W55AN
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN HSG RCPT 55POS WALL MNT PIN
Foi de date: 1.KJB0T23W55AN.pdf2.KJB0T23W55AN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KJB0T23W55AN
Număr parc KJB0T23W55AN Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN HSG RCPT 55POS WALL MNT PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5407 pcs Fișa cu date 1.KJB0T23W55AN.pdf2.KJB0T23W55AN.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 20 folosire Unshielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Male Pins
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Serie MIL-DTL-38999 Series III, KJB Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Olive Drab Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 55 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Panel Mount Material Inflamabilitate -
Codul producătorului KJB0T23W55AN Diametru mare furnizat 23-55
Introduceți materialul - include -
Caracteristici - Descriere extinsă 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Descriere CONN HSG RCPT 55POS WALL MNT PIN Curent - maxim / contact Threaded