KJB0T23W53PD
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB0T23W53PD
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KJB0T23W53PD
Număr parc KJB0T23W53PD Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5430 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 23-53 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KJB
ambalare Bulk Orientare D
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 53
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent -