KJB0T23W53BD
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB0T23W53BD
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN HSG RCPT 53POS WALL MNT SKT
Foi de date: 1.KJB0T23W53BD.pdf2.KJB0T23W53BD.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KJB0T23W53BD
Număr parc KJB0T23W53BD Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN HSG RCPT 53POS WALL MNT SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3884 pcs Fișa cu date 1.KJB0T23W53BD.pdf2.KJB0T23W53BD.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 20 folosire Unshielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Female Sockets
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Serie MIL-DTL-38999 Series III, KJB Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Olive Drab Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 53 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Panel Mount Material Inflamabilitate -
Codul producătorului KJB0T23W53BD Diametru mare furnizat 23-53
Introduceți materialul - include -
Caracteristici - Descriere extinsă 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Descriere CONN HSG RCPT 53POS WALL MNT SKT Curent - maxim / contact Threaded