KJB0T23W21HC
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB0T23W21HC
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile KJB0T23W21HC
Număr parc KJB0T23W21HC Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4750 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 23-21 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KJB
ambalare Bulk Orientare C
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 21
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent -